Ťažké, unavené, boľavé nohy? Opuchnuté nohy a členky? To môže byť skorým znakom žilovej nedostatočnosti. Príznaky sa môžu vyskytnúť večer, po celodennom sedení alebo státí. V lete sa často zhoršujú pri vysokých teplotách. Ťažké nohy sa vyznačujú pocitom nepohodlia a/alebo bolesti v nohách. Môžu vás bolieť nohy a/alebo sa cítiť unavené. Tieto príznaky sa vyskytujú najmä vtedy, ak sedíte alebo stojíte dlhší čas, napríklad v práci. To platí pre všetky druhy profesií, v ktorých je mobilita obmedzená, napr. v kancelárii, ako vodič autobusu a podobne alebo keď musíte stáť niekoľko hodín denne, napr. ako kaderník, chirurg, zdravotná sestra a pod.

Viete že počas tehotenstva je zvýšené riziko vzniku kŕčových žíl? Pre dámy sú určené pančuchy rady DELILAH. Vyskúšajte aj bavlnené lýtkové ponožky SAMSON a počas cestovania vás spoľahlivo ochránia lýtkové ponožky TRAVENO. Presnejšiu kompresiu vám ponúkajú produkty HIGHLIGHT a trendové módne farebné podkolienky MICROFIBER SHADES. Všetky preventívne produkty zlepšujú krvný obeh, zmierňujú príznaky pocitu ťažkých nôh a môžu zlepšiť celkovú kvalitu vášho života.

Delilah 70D Flat

Pocit ľahkých a bezstarostných nôh

Znateľný kompresný efekt podporuje návrat krvi do srdca, a tak pomáha predchádzať unaveným a ťažkým nohám. Vďaka tomu sa vaše nohy budú cítiť ľahšie a menej zaťažené, aj atraktívny vzhľad a veľký výber farieb podporných pančúch prispejú k vášmu módnemu vzhľadu. Elastická, spevnená päta a elastická špička tiež zaisťujú vysoký komfort nosenia a predlžujú životnosť pančuchy.

Nakupujte v e-shope

Delilah 140D Mesh

Prirodzený atraktívny vzhľad so silnejšou kompresiou

Na rozdiel od pančúch DELILAH 70D FLAT, pančuchy DELILAH 140D MESH majú prirodzený atraktívny vzhľad vďaka polopriehľadnému materiálu a jemnej štruktúre sieťoviny. Dodajú vám pocit ľahkých nôh vďaka silnejšiemu kompresnému efektu. Atraktívny vzhľad a veľký výber farieb podporných pančúch prispejú k vášmu módnemu vzhľadu. Elastická, spevnená päta a elastická špička tiež zaisťujú vysoký komfort nosenia a predlžujú životnosť pančuchy.

Nakupujte v e-shope

Samson

Pre ľahký pocit každý deň

Ľahké, bezstarostné nohy pocítite s lýtkovými ponožkami SAMSON. Znateľný kompresný efekt podporuje návrat krvi do srdca, a tak pomáha predchádzať unaveným a ťažkým nohám. Vysoký podiel bavlny poskytuje príjemný komfort pri nosení a pomáha odvádzať vlhkosť. Lýtkové ponožky SAMSON s obľubou nosia ako muži, tak aj ženy. Či ste celý deň na nohách alebo máte sedavé zamestnanie, s ponožkami SAMSON nebudete večer pociťovať únavu z celého dňa.

Nakupujte v e-shope

Traveno

Cestovné ponožky pre zdravé žily

Lýtkové ponožky TRAVENO sú vašim spoľahlivým partnerom na cestách. Či ste v lietadle, v aute alebo vo vlaku, dlhšie sedenie znižuje žilový návrat krvi z nôh.. Chodidlá a dolné končatiny puchnú a môžu bolieť. Výrazný kompresný účinok ponožiek TRAVENO napomáha návratu  krvi do srdca, a tak predchádza ťažkým a opuchnutým nohám. Riziko trombózy je výrazne znížené,  inovatívna pletenina zabraňuje vzniku pachov.

Nakupujte v e-shope

Highlight pre ženy

Elegantné pančuchy a ponožky s presným kompresným efektom

Rada HIGHLIGHT je ideálny pre ženy, ktoré veľa stoja na nohách, pravidelne šoférujú auto alebo vykonávajú prácu prevažne v sede.. Pre ženy, ktoré chcú vyzerať štýlovo a trendovo a urobiť niečo dobré pre svoje nohy. Znateľný a kontrolovaný kompresný efekt podporuje návrat krvi do srdca, a tak pomáha predchádzať unaveným a ťažkým nohám. Jemný vzor úpletu dodáva pančuche elegantný vzhľad. Vysoko elastická časť nohavíc obopína pás a zaisťuje dokonalé pohodlie pri nosení. Majú presný kompresný efekt vďaka individuálnemu meraniu.

Nakupujte v e-shope

Highlight pre mužov

High-tech lýtkové ponožky s presným kompresným efektom

Ponožky HIGHLIGHT športovo-elegantné vzhľadu sú ideálny pre mužov, ktorí sú veľa na nohách, pravidelne šoférujú auto alebo vykonávajú hlavne sedavé činnosti. Pre mužov, ktorí chcú vyzerať štýlovo a trendovo a urobiť niečo dobré pre svoje nohy. Znateľný a kontrolovaný kompresný efekt podporuje návrat krvi do srdca, a tak pomáha predchádzať unaveným a ťažkým nohám. Vlákno Aquarius vďaka svojej špeciálnej mikrokapilárnej štruktúre odvádza vlhkosť mimo tela a zaisťuje tak optimálnu reguláciu klímy. Individuálne meranie zaručuje presný kompresný efekt.

Nakupujte v e-shope

Microfiber Shades

Farebné vzorované kompresívne ponožky zo 100% mikrovlákna

Lýtkové ponožky MICROFIBER SHADES s nápadnými vzormi a farbami predstavujú výrazný módny doplnok v šatníku muža a ženy. Navyše znateľný kompresný efekt podporuje návrat krvi do srdca, a tak pomáha predchádzať unaveným a ťažkým nohám. Mäkký materiál z mikrovlákna je  príjemný na pokožke a účinne odvádza vlhkosť od tela. Lýtkové ponožky MICROFIBER SHADES sa hodia do práce aj na voľný čas a umožňujú vyzdvihnúť ich nositeľovi svoju jedinečnú individualitu.

Nakupujte v e-shope