Aby sme lepšie vyhoveli vašim potrebám, ponúkame vám jasný a kompletný sortiment prispôsobený každej životnej situácii.

Hľadáte produkt, ktorý sa ľahko nosí každý deň? Produkt vhodný na konkrétne použitie? Vyberte si produkt, ktorý vám vyhovuje z pančúch TOP FINE SELECT, THERMOREGULATING, SEMITRANSPARENT, CONFORTABLE alebo MASCULINE. Ramenný návlek ADVANCE s rukavičkou alebo bez na liečbu lymfedému, ULCER X na urýchlenie liečby predkolenného vredu. V prípade, že sa chystáte na operáciu, poistite sa proti možnej trombóze preventívnymi pančuchami THROMBO X. Budúce mamičky, nosenie kompresívnych pančúch počas tehotenstva a po pôrode môže pomôcť zabrániť vzniku žilovej nedostatočnosti a hlbokej žilovej trombózy.

Classical (Top Fine Select)

Štýlové a obľúbené unisex pančuchy na každý deň

Vďaka svojmu netransparentnému vzhľadu sú pančuchy CLASSICAL diskrétnym spoločníkom pre každodenné situácie. Integrované mikrovlákno zaisťuje príjemný komfort pri nosení a diskrétny vzhľad. Ľahko sa navliekajú, netransparentný vzhľad dokonale zakrýva žilové problémy. Radu CLASSICAL s obľubou nosia ženy aj muži.  Napriek jemnej štruktúre sú pevné a odolné, majú overenú terapeutickú účinnosť. Pančuchy CLASSICAL sú stále skladom a objednávky vybavujeme obratom.

Nakupujte v e-shope

Traditional

Odolné, spoľahlivé a účinné kompresívne pančuchy a ponožky

Keď sú potrebné kompresívne pančuchy s vysokou zdravotnou účinnosťou, určite si vyberte pančuchy TRADITIONAL. Unikátny pomer tlaku a elasticity kompozície priadze zaisťuje stabilitu pri vysokom tlaku po celý deň a účinnú liečbu, a to aj pri pokročilých venóznych ochoreniach. Dokonca aj vo vysokotlakových triedach ( jediný produkt v 4. kompresnej triede) sa pančuchy  TRADITIONAL ľahko naťahujú. Sú pevné, odolné a priedušné. Vďaka vysokej účinnosti, stabilnému tlaku a prírodnému kaučuku sú doporučované lekármi na celom svete.

Nakupujte v e-shope

Thermoregulating (Cotton)

Mäkké a atraktívne. Chladia aj hrejú.

Tenká bavlnená vrstva pančúch rady THERMOREGULATING má termoregulačný účinok a chráni pokožku pred vysušovaním. Bavlna absorbuje prebytočnú vlhkosť z pokožky , čím bráni tvorbe vlhkého filmu priamo na pokožke a tak zabraňuje nežiadúcemu rastu baktérií. Pančuchy THERMOREGULATING sú mäkké a vhodné aj pre osoby s citlivou pokožkou vďaka 14% podielu bavlny. Táto pri vyšších teplotách ochladzuje pokožku a pri nízky teplotách vzduch medzi vláknami ju chráni pred chladom – majú termoregulačný efekt. Nepriehľadná a diskrétna rebrovaná štruktúra dokonale skryje oblasti postihnuté žilovými problémami

Nakupujte v e-shope

Semitransparent (Magic)

Jemné, elegantné, polopriehľadné

Kompresné pančuchy SEMITRANSPARENT presvedčia svojou eleganciou, trendovým vzhľadom, inovatívnymi detailmi a maximálnym komfortom nosenia. Spĺňajú najvyššie nároky na štýl a módu a presvedčia polopriehľadným vzhľadom. Rada SEMITRANSPARENT bola vyvinutá špeciálne pre potreby žien, optimálne tvarujú nohy a zadoček push up efektom. Sú k dispozícii v 1. a 2. kompresnej triede od lýtkových pančúch až po tehotenské pančuchové nohavice.

Nakupujte v e-shope

Semitransparent Trend Colors (Magic)

Štýlové kompresné pančuchy v trendových farbách

Vďaka štyrom módnym trendovým farbám vám už nič nebráni byť štýlová, kráčať s módou a upútať extravagantným vzhľadom. Trendové farby pančúch sú vhodné na každodenné nosenie ako aj na špeciálnu príležitosť. Kompresné pančuchy SEMITRANSPARENT presvedčia svojou eleganciou, trendovým vzhľadom, inovatívnymi detailmi a maximálnym komfortom nosenia. Spĺňajú najvyššie nároky na štýl a módu a presvedčia polopriehľadným vzhľadom. Rada SEMITRANSPARENT bola vyvinutá špeciálne pre potreby žien, optimálne tvarujú nohy a zadoček push up efektom. Sú k dispozícii v 1. a 2. kompresnej triede od lýtkových pančúch až po tehotenské pančuchové nohavice. Tieto pančuchy sú dôkazom, že aj kompresia môže byť vysoko módna.

Nakupujte v e-shope

Comfortable

Pohodlné a praktické nepriehľadné pančuchy pre ženy aj pre mužov

Rada kompresných pančúch COMFORTABLE dokonale zodpovedá morfológii a spĺňa najvyššie nároky na pohodlie. Sú príjemne mäkké a dokonale sa prispôsobia tvaru ženského aj mužského tela. Z toho dôvodu sú vhodné ako pre ženy, tak aj pre mužov. Nepriehľadný materiál dokonale skryje oblasti postihnuté žilovými problémami. Vyrábajú sa vo všetkých modeloch a viacerých farbách, dokonalý tvar ženskej postavy vyformujú pančuchové nohavice BODYFORM. Ľahko sa navliekajú a vyzliekajú.

Nakupujte v e-shope

Masculine

Kompresné odolné lýtkové ponožky pre mužov

Kompresné lýtkové pančuchy MASCULINE sú ideálnym riešením pre všetkých mužov, ktorí vedú aktívny život. Vďaka vlhkosť regulujúcim vláknam a integrovanej zinkovej úprave  odpudzujúcej zápach, zaručujú pocit sviežich nôh aj v kritických situáciách. Kompresné pančuchy MASCULINE boli navrhnuté špeciálne pre pánske nohy, čo zaručuje optimálne prispôsobenie sa ich morfológii. Príjemne sa nosia vďaka bezošvej špičke, majú spevnenú pätu a plne polstrovaná podrážka dáva pocit mäkkej chôdze. Rebrovitá štruktúra je na nerozoznanie od klasických ponožiek.

Nakupujte v e-shope

Ulcer X

Kompresná súprava na liečbu vredu predkolenia

ULCER X je kompresný pančuchový systém na liečbu ulceróznych nôh (ulcus cruris venosum) pozostávajúci zo spodnej pančuchy (15 – 20 mmHg ) a krycej pančuchy TRADITIONAL (2. kompresná trieda). V porovnaní s obväzmi sa ULCER X ľahko nasadzuje, zvyčajne bez vonkajšej pomoci a pohodlne sa nosí. Kompresný pančuchový systém umožňuje kontrolovateľnú reprodukovateľnú kompresiu a urýchľuje hojenie predkolenného vredu. Vďaka patentovanej spodnej pančuche zostáva obväz na rany aj v noci fixovaný na mieste a pri správnom použití nie je rana nepriaznivo ovplyvnená – ani pri obliekaní, ani pri vyzliekaní. V porovnaní s obväzmi je hojenie malých a stredných vredov oveľa rýchlejšie. Balenie spodných pančúch (4ks) je možné dokúpiť separátne.

Nakupujte v e-shope

Thrombo X

Preventívne antitrombotické pančuchy

Špeciálne pančuchy THROMBO X sa používajú na profylaxiu trombózy u ležiacich pacientov. Sú vhodné po chirurgických zákrokoch (najmä brušných, podbruškových a ortopedických, plastické operácie), po zlomeninách alebo úrazoch nôh a v prípade obmedzenej pohyblivosti. Majú odstupňovanú kompresiu s hodnotou tlaku v oblasti členka ~ 18 mmHg. V prípade, že sa chystáte na operačný zákrok, nenechajte nič na náhodu. Vezmite si so sebou do nemocnice lýtkové, či stehenné pančuchy THROMBO X, ktoré vás spoľahlivo chránia pred pooperačnými komplikáciami.

Nakupujte v e-shope

Advance – ramenný návlek

Príjemný kompresívny návlek na liečbu lymfedému

Pri výrobe ramenného návleku ADVANCE výrobca zúročil všetky dlhoročné odborné skúsenosti aby bol mimoriadne efektívnou pomôckou pri liečbe lymfedému. Polyamidové mikrovlákno je mimoriadne hebké a šetrné k pokožke. Prísada striebra zabraňuje množeniu baktérií,  zápachu a podráždeniu pokožky. Termoregulačné modálne vlákno absorbuje vlhkosť obzvlášť dobre, a preto je veľmi príjemný na každodenné nosenie. Ramenný návlek ADVANCE je dostupný v dvanástich konfekčných veľkostiach a dvoch dĺžkach v prevedení s rukavičkou alebo bez.

Nakupujte v e-shope