Kompresívne výrobky Sigvaris pre športovcov, zlepšujú výkon, urýchľujú regeneráciu, zabraňujú poraneniam svalov.

V uplynulých mesiacoch výrobca dôkladne analyzoval situáciu ohľadom športového sortimentu. Na základe výsledkov sa rozhodol k 31. júlu 2021 vyradiť športové produkty z portfólia. Športový sortiment nikdy nebol v jeho strategickom zameraní. K rozhodnutiu prispeli aj problémy s dodávkou surovín potrebných pre ich výrobu.

Využite poslednú možnosť dopredaja skladových zásob, ktoré ešte nájdete len v našom e-shope.

Running

Kompresné ponožky a návleky pre bežcov

Lýtkové ponožky RUNNING predstavujú ideálnu kombináciu materiálu a kompresie. Vďaka optimálnej tepelnej regulácii na podporu maximálneho výkonu sú veľmi pohodlné pri nosení. Členkové ponožky RUNNING sú prvé a jediné kompresné ponožky pre univerzálne športové použitie . V kombinácii s návlekmi RUNNING s degresívnym tlakovým profilom predstavujú perfektný kompresný systém a napomáhajú tak dosiahnutiu maximálneho športového výkonu.

Nakupujte v e-shope

Mountain

Kompresné turistické ponožky

Turistické lýtkové ponožky spájajú v sebe pokročilú technológiu vlákien so špecifickým športovým dizajnom. Sú dostupné v individualizovaných veľkostiach, zaručujú optimálnu úroveň odstupňovanej kompresie, ktorá zlepšuje krvný obeh. Podporou odstránenia metabolických splodín, chránia svaly pred mikro-zraneniami. Výsledkom je pocit  ľahších nôh, menšie svalová bolesť  a zvýšenie výkonu

Tento produkt je bohužiaľ vypredaný.

Recovery

Kompresné ponožky na regeneráciu po športe

Každý, kto dosiahne špičkový výkon, si zaslúži najlepšiu regeneráciu. Kompresné ponožky urýchľujú regeneráciu. Športovci profitujú z menšej bolesti svalov a z optimalizovaného odstraňovania metabolických produktov, čo dokázal aj rad štúdií. Špeciálne vlákno TENCEL® C má ochranný efekt a hydratuje pokožku. Ideálne aj na cestovanie.

Tento produkt je bohužiaľ vypredaný.